Heren A

Spelers

Naam Geboortedatum Lidnummer
Aleksandar Zecevic? 29-06-1975 643407
Benjamin Thelen 14-06-1986 704638
Antoine Bremer 10-06-1997 724476
Sam Feytongs 20-11-1983 180128
Sebastiao Lussadissu 11-12-1990 724491
Remco Hollemans 20-07-1982 610459
Haytame Baeri 15-01-1993 725591
Ruben Vanheeswyck 07-07-1978 153184
Dimitri Massot 10-04-1981 610981
Marek Krala 23-05-1984 625386

Klassement

Rang Team Gespeeld Punten Voor Tegen Gewonnen Verloren
1 BasKet Tongeren HSE B 15 37 1077 1000 11 4
2 KBBC Zolder vzw HSE A 15 37 1070 1011 11 4
3 Stevoort BBC HSE B 15 35 1048 970 10 5
4 BC Maasmechelen HSE A 15 33 1150 1178 9 6
5 BBC Croonen Lommel HSE C 15 33 1104 1036 9 6
6 Nieuwerkerken HSE A 15 33 1034 934 9 6
7 KBBC Miners Beringen HSE B 15 31 993 990 8 7
8 Bree Basket HSE A 15 29 1107 1169 7 8
9 BBC Optima Tessenderlo HSE A 15 29 1077 1036 7 8
10 Bilzerse BC HSE A 14 28 1036 997 7 7
11 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A 14 28 996 954 7 7
12 BBC Pelt HSE A 15 23 993 1045 4 11
13 Basket Lummen HSE A 15 21 895 1061 3 12
14 Cosmo Genk BBC HSE A 15 19 1019 1218 2 13
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
za 03/08 19:00 Heren A Waremme B 67- 57
za 10/08 20:15 L.S.V. Basket Landen A Heren A 72- 51
za 31/08 20:30 Heren A Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) A 66-100
September
za 07/09 19:15 BC Maasmechelen A Heren A 86- 80
za 14/09 20:30 Heren A Leopoldsburg A 69- 51
za 21/09 17:30 Croonen Lommel C Heren A 85- 71
za 28/09 20:30 Heren A K Miners Beringen B 68- 74
Oktober
zo 06/10 10:00 APK - Alken A Heren A 52- 87
za 12/10 20:30 Heren A Pelt A 64- 56
vr 18/10 20:30 Nieuwerkerken A Heren A 52- 63
za 26/10 20:30 Heren A Bree Basket A 74- 75
November
za 02/11 20:30 Cosmo Genk A Heren A 80- 90
za 09/11 20:30 Heren A Basket Lummen A 60- 61
zo 17/11 15:00 Heren A Stevoort B 83- 76
za 23/11 18:00 Stevoort B Heren A 76- 69
za 30/11 20:30 Heren A BasKet Tongeren B 83- 66
December
za 07/12 20:30 K Zolder A Heren A 99- 95
za 14/12 20:30 Heren A Optima Tessenderlo A 74- 69
zo 22/12 17:00 BasKet Tongeren B Heren A 71- 81
Januari
za 04/01 20:30 Heren A BC Maasmechelen A 76- 67
za 18/01 20:30 Heren A Croonen Lommel C Sporthal MunsterBilzen
za 25/01 18:00 K Miners Beringen B Heren A Spectrum College Campus Beringen
Februari
za 08/02 19:00 Pelt A Heren A Campus De Wingerd
za 15/02 20:30 Heren A Nieuwerkerken A Sporthal MunsterBilzen
za 22/02 20:30 Bree Basket A Heren A Olympia Bree
za 29/02 20:30 Basket Lummen A Heren A Sportcomplex Vijfsprong
Maart
za 07/03 20:30 Heren A Cosmo Genk A Sporthal MunsterBilzen
zo 15/03 16:30 Heren A Stevoort B Sporthal MunsterBilzen
za 28/03 20:30 Heren A K Zolder A Sporthal MunsterBilzen
April
za 04/04 20:00 BasKet Tongeren B Heren A Pibo
za 18/04 20:45 Optima Tessenderlo A Heren A Sporthal H. Hartinstituut
za 25/04 20:30 Leopoldsburg A Heren A Sporthal 't Geleeg
zo 26/04 00:00 Heren A Pelt A Sporthal MunsterBilzen
Mei
za 02/05 00:00 Pelt A Heren A Campus De Wingerd

Met dank aan onze sponsors

Ook sponsor worden? Contacteer ons